Pożegnanie absolwentów matematyki 2019 PWSZ w Tarnowie

Dnia 28.06.2019r o godzinie 11:15 odbyło się pożegnanie trzeciego roku studentów matematyki PWSZ w Tarnowie. Nie mogło zabraknąć wykładowców matematyki oraz dyrektora instytutu dr Jerzego Szczepańskiego, który poprowadził całe spotkanie. Ta data pożegnania jest podwójnie wyjątkowa gdyż 6,28 jak słusznie zauważył jeden z profesorów jest przybliżeniem liczby 2*pi, zaś same liczby 6 oraz 28 są liczbami doskonałymi. W trakcie padły podziękowania i wręczone zostały dyplomy uznania dla studentów za działalność w Kole Naukowym Matematyków oraz przedstawiony nowy zarząd tejże organizacji. Nie obeszło się bez wzruszeń i czułych pożegnań. Wszystkim absolwentom gratulujemy ukończenia studiów i życzymy dalszych sukcesów na drodze naukowej bądź zawodowej.