MAŁOPOLSKA NOC NAUKOWCÓW 2019 W ZAKŁADZIE MATEMATYKI

27 września 2019 roku odbyła się kolejna już Małopolska Noc Naukowców. Jak i w poprzednich latach tak i w tym roku stoisko matematyczne cieszyło się dużym zainteresowaniem. Gry logiczne i kolorowe układanki cieszyły wzrok zarówno tych starszych jak i tych młodszych uczestników. Stoisko z origami było wręcz oblegane, a nasi studenci i nie tylko studenci, dwoili się i troili, żeby ten zapał i entuzjazm utrzymywał się jak najdłużej. Za wykonanie łatwiejszych zadań uczestnicy otrzymywali cukierki, a nagrodą za bardziej skomplikowane łamigłówki były większe upominki – takie jak smycze, notesy, odblaski. Tegoroczna Małopolska Noc Naukowców była bardzo udana i z pewnością na długo zostanie w pamięci odwiedzających, a wszystkich zainteresowanych zapraszamy już za rok.